Společnost Activity Partner s.r.o. byla založena odborníky, kteří v oblasti pojišťovnictví mají více jak 15-ti leté zkušenosti v oblasti finančního poradenství.

Aktuality

Majetkové pojištění

Pojištění majetku je souhrnné označení pro několik odvětví neživotního pojištění.

Životní pojištění

Životní pojištění je smlouva mezi vlastníkem a pojišťovnou, ve které se pojistitel zavazuje zaplatit určenou peněžní částku pojištěné osobě v případě doby nezbytného léčení, za trvalé následky úrazu, za hospitalizaci následkem úrazu nebo tuto částku zaplatit oprávněné osobě v případě úmrtí pojištěného.

Společnost

O společnosti Activity Partner

Společnost je registrována u KS v Ostravě dne 22.9.2009, oddíl C a vl. 33946, IČ: 28599209, licence ČNB 106712PA | PDF - 0,1 MB

Reklamační řád Interní pokyn\Reklamační řád.pdf

Máte dotaz? Dejte nám

Volejte: +420 596 126 058

Společnost Activity Partner, s.r.o. byla založena odborníky, kteří se pojišťovacím a finančním trhem zabývají od roku 1997. Za tuto dobu bylo získáno mnoho zkušeností a informací, které předávají svým klientům.

Naši obchodní politiku stavíme na profesionalitě, poradenství, flexibilitě a za naprosto stěžejní považujeme vybudování dlouhodobého vztahu s klientem na základě vzájemného poznání, pochopení a oboustranné důvěry.

Naši poradci Vám jednoznačně umí vysvětlit naše, své i jiné obchodní zájmy a dostupné příležitosti.

Naši poradci za Vás řeší finanční situace podle Vašich životních situací, pomáhají při řešení Vašeho finančního zajištění, pojištění, úvěrů, hypoték a výnosových účtů. Navrhují a realizují Vaše výnosy a zajištění.

Spolupracují se svými klienty na základě důvěry a vzájemné spolupráce.

Activity partner | Historie

  • Rok 1997 - výhradní spolupráce Vašeho partnera se dvěmi pojišťovnami
  • Rok 2009 - z Vašeho výhradního zprostředkovatele se podle Vaší poptávky ve Váš prospěch transformujeme do široké oblasti spektra tržní produktové nabídky, která zahrnuje pojištění, zajištění, banky, investice, komodity, reality.. (finanční sektor nelze uzavřít, proto neuzavřená věta bez jedné tečky)

2009 - firemní poradci výhradně Vám jsou nápomocni řešit Vaše cíle proklamované větou spojující logo společnosti Activity Partner, s.r.o.- Průvodce světem financí.

Spolupracujeme se všemi klíčovými společnostmi na Českém a Slovenském finančním trhu, řešíme Vaši poptávanou situaci k Vašemu uspokojení.

Kvalitní služby v oblasti financí, likvidace škod, bankovních a investičních služeb Vám umíme zajistit.

Společnost Activity Partner, s.r.o. Vám je a bude Partnerem a Průvodcem ve světě financí.