Background Image

Investice

Více info
Background Image

Pojištění

Více info
Background Image

Hypotéka

Více info

O SPOLEČNOSTI ACTIVITY PARTNER


Společnost Activity Partner, s.r.o. byla založena odborníky, kteří se pojišťovacím a finančním trhem zabývají od roku 1997. Za tuto dobu bylo získáno mnoho zkušeností a informací, které předávají svým klientům.

Naši obchodní politiku stavíme na profesionalitě, poradenství, flexibilitě a za naprosto stěžejní považujeme vybudování dlouhodobého vztahu s klientem na základě vzájemného poznání, pochopení a oboustranné důvěry.

Naši poradci Vám jednoznačně umí vysvětlit naše, své i jiné obchodní zájmy a dostupné příležitosti.

Naši poradci za Vás řeší finanční situace podle Vašich životních situací, pomáhají při řešení Vašeho finančního zajištění, pojištění, úvěrů, hypoték a výnosových účtů. Navrhují a realizují Vaše výnosy a zajištění.

Spolupracují se svými klienty na základě důvěry a vzájemné spolupráce.

Activity partner | Historie

  • Rok 1997 - výhradní spolupráce Vašeho partnera se dvěmi pojišťovnami
  • Rok 2009 - z Vašeho výhradního zprostředkovatele se podle Vaší poptávky ve Váš prospěch transformujeme do široké oblasti spektra tržní produktové nabídky, která zahrnuje pojištění, zajištění, banky, investice, komodity, reality.. (finanční sektor nelze uzavřít, proto neuzavřená věta bez jedné tečky)

2009 - firemní poradci výhradně Vám jsou nápomocni řešit Vaše cíle proklamované větou spojující logo společnosti Activity Partner, s.r.o.- Průvodce světem financí.

Spolupracujeme se všemi klíčovými společnostmi na Českém a Slovenském finančním trhu, řešíme Vaši poptávanou situaci k Vašemu uspokojení.

Kvalitní služby v oblasti financí, likvidace škod, bankovních a investičních služeb Vám umíme zajistit.

Společnost Activity Partner, s.r.o. Vám je a bude Partnerem a Průvodcem ve světě financí.

Společnost je registrována u KS v Ostravě dne 22.9.2009, oddíl C a vl. 33946, IČ: 28599209, licence ČNB 106712PA | PDF - 0,1 MB

Reklamační řád Interní pokyn\Reklamační řád.pdf